zahrada365

Vrtací a bourací kladivo 1500W

Tento zlevněný kousek Vrtací a bourací kladivo od oblíbené značky Asist můžete najít online extra výhodně! Výhodně teď u nás za 2 299 Kč.
EAN: 8595572111459
Vrtací a bourací kladivo 1500W
Ověřit dostupnost »
Značka: Asist
2 299

Univerzální výkonné pneumatické vrtací kladivo s výkonem skvělých 1500 W což jej řadí k nejvýkonnějším kladivům v dané třídě. Pro sekání do betonu, cihly, kamene či jiného stavebního materiálu. Kladivo je kompaktní konstrukce se standardní váhou 6,3kg. Vhodné pro vrtání do oceli, dřeva, ale hlavně do stavebních materiálů, a to díky jeho síle i do odolných betonů, cihly a dalších tvrdých materiálů. Kluzná spojka brání přetížení stroje u zablokovaného nástroje.

Standardem je upínací systém SDS+ vám zajistí rychlou výměnu sekáčů nebo vrtáků při práci a zároveň zajistí jejich pevné upnutí bez protáčení. Přídavná rukojeť zajistí ještě pevnější úchop kladiva. Baleno v praktickém kufříku pro pohodlné přenášení a skladování.

Výhody pneumatického kladiva ASIST: Výhodou pneumatického vrtacího kladiva ASIST je, že může pracovat v režimu klasického vrtání i do tvrdých ocelí nebo vrtání s příklepem do stavebních materiálů. Kladivo můžete použít i jako bourací, pokud zvolíte příslušný režim a nasadíte sekáč buď ploch, hranatý nebo kulatý. SDS plus systém upínání vrtáků a sekáčů pro snadnou výměnu pracovních nadstavců.

Součást balení:

3x SDS+ vrtak (8, 10, 12×150 mm)
2x SDS+ sekáč 250 mm (plochý, hranatý)
2x úhlíky
1x prachovka
1x pc rukojeť
1x pc mazivo