zahrada365

El. Přímočará Pila Asist 650w, S Předkmitem

Často hledaný produkt El. Přímočará Pila Asist od spolehlivé značky Asist jde nakoupit u nás extra výhodně. Za bezkonkureční cenu 899 Kč.
EAN: 8595236322481
El. Přímočará Pila Asist 650w
Ověřit dostupnost »
Značka: Asist
899

Max. hloubka řezu (dřevo): 65 mm
Hmotnost: 1,95 kg

Hlavní výhodou této pily je jistě její skvělý výkon, vynikající konstrukce a praktické funkce. Přímočará pila v sobě integruje výkonný 650 wattovým elektrický motor, díky kterému ji lze využít na řezání pro domácí a hobby použití. Má velmi masivní konstrukci, která přispívá k většímu pohodlí při jejím používání a to zejména díky Softgrip rukojeti. Dále disponuje regulovatelným předkmitem, díky kterému si poradí s řezáním tvrdého dřeva i silných materiálů. A dokonce má vestavěný vývod na odsávání prachu, aretaci spínače i plynulou regulaci kmitání.
Koupí této pily můžete velmi snadno opracovávat materiál jako je ocel, plast i dřevo. Díky předkmitu se můžete pustit do zkracování hranolku z tvrdého dřeva nebo do řezání silné desky například té kuchyňské. Váš pracovní prostor však může zůstat čistý, protože má vývod na odsávání prachu. Dle druhu a typu materiálů si u ní můžete plynule nastavit počet kmitů. Navíc ji můžete použít i jako pokosovou pilu na hrubý řez, což umožňuje nastavitelný úhel řezu.
Součást balení
    1 x imbusový klíč
    1 x pilový list na dřevo
    1 x paralelní vodítko
    1 x nástavec na odsávání prachu
Možnost prodloužení záruky výrobcem