O nás

Zahrada365.cz vznikla v roce 2007, kdy jsme se rozhodli naše zkušenosti, znalosti a možnosti zastřešit jednou všeříkající hlavičkou.

Vaše zahrada nás zajímá nejen v rámci konkrétního časově omezeného projektu. Výsledky kvalitní práce se na zahradě či venkovních plochách projeví vždy až za delší období a jelikož my si za svou kvalitou stojíme, naše spolupráce se zákazníkem většinou nekončí projektem, ale pokračuje dlouhodobě.

Našim zákazníkům poskytujeme služby a produkty v oblasti návrhů, realizací a údržby zahrad a travních ploch. Na základě našich zkušeností můžeme novým zákazníkům poskytnout rady osvědčené praxí.

Každý prostor, a to  samozřejmě i zahrada, vypovídá něco o svém majiteli. Ke každé zahradě se proto snažíme přistupovat maximálně osobně.

Veškeré možné a doporučené změny a úpravy vždy konzultujeme se zákazníkem. Jedině tak může ve výsledku vzniknout celek, který bude vkusně spojovat přírodu a konkrétního člověka.

Dost již bylo teorie ... na praxi se můžete podívat do naší sekce Referencí, oslovit nás Poptávkovým formulářem nebo kontaktovat telefonicky.

 
Ukázky naší práce
Nejčastější dotazy
Náš partner pro web
Banner