zahrada365

Kartáč na čištění filtrů 58662

Velmi žádaný kousek Kartáč na čištění filtrů od kvalitního výrobce Bestway je dostupný aktuálně na našich stránkách za super cenu! Levně za 249 Kč.
EAN: 6941607307533
Kartáč na čištění filtrů 58662

Dopřejte bazénovým filtrům nejvyšší úroveň čistoty s kartáčem na čištění filtrů Flowclear™ AquaLite™. Jedinečný hřebenový tvar kartáče je navržen tak, aby se vešel do hlubokých záhybů filtračního papíru. Každý hřeben má ideální velikost, aby se dostal do těžko přístupných míst a zajistil důkladné vyčištění filtrační vložky. AquaLite se snadno připojuje ke koncům standardní zahradní hadice pomocí přiloženého adaptéru, který umožňuje koncentrovanému proudu vody odstranit z filtračního papíru více částic za kratší dobu než samotná zahradní hadice. Tento čisticí nástroj je také vybaven knoflíkem pro ovládání průtoku vody, který vám umožňuje jej zapínat a vypínat a také upravovat průtok vody. Použití kartáče na čištění filtrů AquaLite k hloubkovému čištění filtrační vložky alespoň jednou denně může prodloužit životnost vašeho čerpadla a filtrační vložky, což vám ušetří čas a peníze.

Hřebenová hlavice je konstruována tak, aby se dostala hluboko do skládaného papírového filtru a vložku filtru důkladně vyčistila
Koncentrovaný proud vody odstraní více částic za kratší dobu než běžná zahradní hadice
Delší životnost filtračního čerpadla a vložky
Snadné ovládání zapínání/vypínání a regulace proudu vody
Snadné připojení k zahradní hadici pomocí rychlospojky
Hodí se pro různé typy vložek
Obsah: 1 čistič vložky