zahrada365

Den Braven Flexibilní lepidlo na obklady a dlažbu SUPER FLEX C2TES1 25 kg

Tento výjimečný produkt Den Braven Flexibilní lepidlo na obklady a od této skvělé značky Den Braven jde koupit v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu. Nyní zakoupíte za 299 Kč.
EAN: 8595100146007
Den Braven Flexibilní lepidlo na obklady a dlažbu SUPER FLEX C2TES1 25 kg

Den Braven Flexibilní lepidlo na obklady a dlažbu SUPER FLEX C2TES1 25 kg

 

Deformovatelné cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí vyhovující náročnějším podmínkám. Určené pro lepení obkladů a dlažby, lepení tepelně izolačních materiálů a stěrkování armovací tkaniny. Lepení přímo na starou dlažbu, el. vytápěné rohože, velkoformátové prvky s vysokou mechanickou zátěží omítku beton, pórobeton, neomítnuté zdivo, apod. Vyhovuje evropské normě ČSN EN 12004: 2007+A1:2012 pro typ C2TES1. Vyznačuje se vysokou plasticitou, lepivostí a flexibilitou lepení.

Vlastnosti
– Odolné vodě a mrazu
– Pro vnitřní a vnější použití
– Vysoce flexibilní, s vysokou přilnavostí
– Vysoký pevnost v tahu i tlaku
– Prodloužená doba zavadnutí
– Se sníženým skluzem

Použití
– Lepení keramických obkladů a dlažby, dlažby z přírodního kamene na omítku beton, pórobeton, neomítnuté zdivo i na starou dlažbu;
– Do interiéru i exteriéru;
– Lepení dlažby na podlahové vytápění, pro přímou aplikaci na el. vytápěné rohože, starou dlažbu a obklady
– Lepení velkoformátové dlažby s vysokou mechanickou a tepelnou zátěží
– Lepení fasádního EPS-F a MW s podélným vláknem a následné stěrkování výztužné sklotextilní mřížky a uchycování stavebních profilů

Omezení
Mimo jiné není vhodné pro lepení za nízkých teplot pod +5°C a přímého slunečního žáru – chránit před rychlým vysušením. Není vhodné na kovové, plastové a dřevěné podklady a podklady na bázi dřevní hmoty.
Cementové lepidlo by nemělo přijít do přímého kontaktu s anhydritovým potěrem, vždy je nutné, v případě použití cementových lepidel oddělovací můstek.

Podklad
Musí být čistý, pevný, suchý, nosný a tvrdý, nezmrzlý, bez volných částic prachu, mastnot a oleje. Savé podklady napenetrujte Penetračním nátěrem S2802A nebo S-T70 před nanesením lepidla. Pokud je podklad vlhký, probíhá tuhnutí tmelu značně pomalu. Před nanesením šlechtěných nebo minerálních omítek je vhodné opět podklad penetrovat pomocí S2802A.

 

Technický list: