zahrada365

Kuchyňská linka Lungo/Macchiato 260cm Dub Mléčný/Wenge s pracovní deskou

Velmi oblíbený kus Kuchyňská linka Lungo/Macchiato 260cm Dub Mléčný/Wenge s pracovní od společnosti s dlouholetou tradicí Baumax dostanete právě teď v naší nabídce výhodně! V akci za cenu 11 279,20 Kč.
EAN: 5901997342744
Kuchyňská linka Lungo/Macchiato 260cm Dub Mléčný/Wenge s pracovní deskou
Ověřit dostupnost »
Značka: Baumax
11 279,20
Popis produktu

Kvalitní a ekonomický kuchyňský nábytek vyrobený z odolných materiálů splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Komfortní používání zaručují pevné a prostorné zásuvky METALBOX. Další výhodou je jejich snadná instalace, které by neměla být problémem ani pro méně zkušeného uživatele. V horních skříňkách byl použit otevírací MECHANISMUS S PLYNOVÝMI VZPĚRAMI, který zajišťuje pohodlný přístup k obsahu skříněk. za účelem zlepšení stability je nábytek vybaven KOVOVÝMI NOHAMI s funkcí výškového nastavení a možností umístit skříňky i na nerovném povrchu. Charakter celku dodávají velké KOVOVÉ ÚCHYTKY, které kromě bezchybného vzhledu jsou dokonale funkční a usnadňují používání nábytku.

VÝPRODEJ POSLEDNÍCH KUSŮ! Obraťte se prosím předem na kamennou prodejnu pro potvrzení dostupnosti a případnou rezervaci. Produkt je dostupný pouze na prodejnách: Hradec Králové,Tabor, Karlovy Vary 2