Montážní pěna Ceys Espu Max polyuretanová protipožární trubičková 750 ml

Oblíbený kousek Montážní pěna Ceys Espu Max polyuretanová od spolehlivé značky Ceys máte možnost získat teď za outletovou cenu! Právě teď jen za 349 Kč. EAN: 8411519748161
Montážní pěna Ceys Espu Max polyuretanová protipožární trubičková 750 ml
Značka: Ceys
349 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Ceys Espumax protipožární polyuretanová pěna je jednosložková pěna určená pro výplně, připevnění a izolace všude tam, kde je vyžadována reakce na oheň B1 a odolnost vůči ohni 4 hodiny (EI 240). Certifikáty odpovídají protipožárnímu bezpečnostnímu předpisu (technický stavební zákon). Klasifikace B1 (certifikováno ITB Institutem v souladu s předpisem EN 13501-2). Po nanesení pěna dosahuje objemu až 40 litrů a vytváří trojrozměrnou strukturu z dutých buněk, které představují bariéru proti hluku a teplu.

 

Použití:
Vyplnění zdí sousedících s vedlejšími budovami, upevnění garážových vrat a hliníkových okenních rámů, montáž bezpečnostních dveří, těsnění únikových cest, vnitřní těsnící spoje u protipožárních zdí a stropů, těsnění kabelových průchodů a větracích šachet, izolace a ochrana prostupových trubek a potrubí, montáž kovových konstrukcí, obložení elektrické instalace, přichycení a vyplnění pouzder na žaluzie.

Suchá na dotyk: 5-8 minut. Po zaschnutí lze řezat, brousit, leštit a natírat. Celková doba schnutí: 12 hodin.
Po ztuhnutí pěny je odolná vůči vodě a chemickým přípravkům.

 

Vlastnosti:
– Izolace
– Utěsnění a výplně
– Dveře, okna a stěny
– Ohnivzdorný výrobek
– Bezpečnostní třídy EI 240, EN 13501
– Ochrana proti ohni a kouři
– Doba schnutí 7min
– TCE – Tecnologie strukturálních částic