Silikon sanitární Ceys stop plísni bílý 280 ml

Nejprodávanější kus Silikon sanitární Ceys stop od oblíbené značky Ceys jde získat momentálně za nejnižší cenu. Na našich stránkách za 189 Kč. EAN: 8411519755398
Silikon sanitární Ceys stop plísni bílý 280 ml
Značka: Ceys
189 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Silikonový acetátový tmel nejvyšší kvality zabraňuje pronikání vody a vlhkosti a zachovává spáry bílé a v dokonalém stavu. Díky revoluční TLC technologii postupného uvolňování se fungicid aktivuje pouze tehdy, když jsou vhodné podmínky pro vznik plísně (vlhkost a horkost). Pokud tomu tak není, zůstává neaktivní. Silikon tak má 5x delší trvanlivost než jakýkoliv jiný silikon určený pro koupelny a kuchyně. Zabraňuje usazování plísní ve spárách, a ty proto nečernají a jsou trvale čisté a hygienické. Tmel je suchý
už za 30 – 60 minut, což dovoluje použít koupelnu nebo kuchyň velmi brzy po aplikaci, aniž by hrozilo riziko odloupnutí tmelu. Aplikace je možná v interiéru i exteriéru. Utěsnění bude díky tomuto silikonu naprosto hermetické, spoje jsou zároveň pružné a odolávají čisticím prostředkům i trvalé vlhkosti.

NÁVOD NA POUŽITÍ:
Tuba: Odstranit původní silikon a plochu očistit. Odšroubovat víčko, seříznout aplikační špičku podle požadované šířky a aplikovat jednolitě silikon. Silikon uhladit vlhkým prstem.
Kartuše: Seříznout hrdlo kartuše a našroubovat aplikační špičku seříznutou šikmo na požadovaný profil. Umístit kartuši do aplikační pistole. Aplikovat pruh silikonu a uhladit vlhkým namydleným prstem. Odstranit zbytky silikonu hadrem. Po zaschnutí je možno přebytky silikonu odstranit nožíkem.
Doporučení: Je důležité aplikovat čerstvý produkt na čistou a vydesinfikovanou spáru, pravidelně
čistit a zamezit nahromadění mýdla nebo vody na silikonu. Uchovávat