zahrada365

Bezuhlíková Aku vrtačka 20V / 2x 2Ah příklep Asist

Super produkt Bezuhlíková Aku vrtačka 20V / 2x od oblíbené značky se zárukou kvality Asist jednoduše můžete najít aktuálně ve výprodejové akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 999 Kč.
EAN: 8595572112241
Bezuhlíková Aku vrtačka 20V / 2x 2Ah příklep Asist
Ověřit dostupnost »
Značka: Asist
1 999

Bezuhlíková Aku vrtačka 20V / 2x 2Ah příklep Asist AE2V20B-202-BMC-2

Potřebujete použít vrtačku, ale nemáte přístup k elektřině? Pořiďte si AKU vrtačku značky ASIST, která vás nezklame i v náročnějších úkolech. Vrtačka má Li-lon baterii, která disponuje velkou kapacitou 2000 mAh a velmi rychle se nabíjí. Doba nabíjení závisí na vybití vrtačky a pohybuje se do 1 hodiny. Můžete si nastavit utahovací moment. Vrtačka má příklep pro vrtání do zdi a betonu. Tyto funkce vám usnadní práci s vrtačkou. Přepínač chodu doprava-doleva je vybaven pojistkou proti nechtěnému zapnutí a praktická funkce rychlého zastavení brzdí motor okamžitě po uvolnění spínače, což zabraňuje dobíhání sklíčidla a urychluje tak pracovní proces a zároveň zvyšuje bezpečnost při práci.

Základní vlastnosti Aku vrtačky ASIST:

Bezuhlíkový motor (Brushless motor)
S LED pracovním světlem
Ukazatel stavu baterie
Funkce SPINDLE-LOCK

Spindle-lock, neboli automatická aretace vřetene. Je-li motor v klidovém stavu, větev pohonu se automaticky zablokuje, takže sklíčidlo můžete otevřít otáčením. Po vložení požadovaného nástroje a pevném utažení sklíčidla můžete okamžitě pokračovat v práci. Aretace vřetena se automaticky uvolní spuštěním motoru.

Návod k obsluze a instalaci